Artistry TOP výrobek měsíce

Klíčové vlastnosti

 • Je klinicky prokázáno, že viditelně vyhlazuje všechny hlavní mimické vrásky včetně jemných vějířků v koutcích očí, vrásek v koutcích úst, vodorovných rýh na čele/vrásek způsobených starostmi, vrásek v okolí obočí/způsobených mračením a dalších 11 druhů vrásek.

 • Pomáhá viditelně zpevnit pleť a na pohled obnovit její objem a plnost, aby Vaše tvář získala mladistvý, atraktivní vzhled.

 • Díky účinné antioxidační ochraně před působením agresivního prostředí pomáhá předcházet vzniku vrásek.

PROČ MLUVÍME O KYSELINĚ HYALURONOVÉ S DVOJÍM ÚČINKEM?

Vědečtí pracovníci ARTISTRY™ využili HA polymery různých velikostí, které cílí na různé úrovně povrchové vrstvy pleti a tedy se navzájem doplňují.

1. Okamžitá plnost svrchních vrstev: HA vlákna s "vyšší molární hmotností" přinášejí svrchním vrstvám pleti efekt okamžité plnosti. Vzhledem ke své velikosti nemohou proniknout do hloubky, zůstávají tedy na svrchních vrstvách pleti, kde je dodání objemu nejdůležitější.

2. Hydratace a pružnost v hlubších vrstvách: Malá HA vlákna s "nízkou molární hmotností" dokáží proniknout hluboko do povrchové vrstvy. Jejich význam spočívá ve zlepšení a vyvážení vnitřní hydratace povrchové vrstvy pleti, díky čemuž začne být časem lépe hydratovaná a pružnější.

Přípravek neobsahuje žádné složky živočišného původu a nebyl testován na zvířatech. V neotevřeném stavu je skladovací životnost výrobku tři roky. Po aktivaci výrobku, tj. po stisknutí tlačítka a smíchání 100% čistého vitaminu C v prášku se sérem, doporučujeme výrobek spotřebovat do 30 dnů. Jen tak bude zajištěna jeho předpokládaná účinnost.

Pokročilá péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou ARTISTRY INTENSIVE SKIN CARE 


Velikost: 12 ml tekutiny + 0,61 g prášku

Tato intenzivní péče, čerstvě namíchaná a poskytující čistotu a sílu exkluzivního komplexu Vita-C a naší nejvyspělejší, vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové s dvojím účinkem, vyhlazuje mimické vrásky a přispívá k prevenci jejich vzniku do budoucna.

Čím Vás může zaujmout

 • Okamžitě začíná vyhlazovat mimické vrásky a redukovat jejich výskyt.

 • Je klinicky prokázáno, že viditelně vyhlazuje všechny mimické vrásky včetně jemných vějířků v koutcích očí, vrásek v koutcích úst a vodorovných rýh na čele.

 • Pomáhá viditelně zpevnit pleť a na pohled obnovit její objem a plnost, aby Vaše tvář získala mladistvý, atraktivní vzhled.

 • Díky účinné antioxidační ochraně před působením agresivního prostředí pomáhá předcházet vzniku mimických vrásek.

Proč se Vám bude líbit

Vyhlazuje mimické vrásky a do budoucna přispívá k prevenci jejich vzniku způsobeného vlivem agresivního prostředí. A navíc pomáhá udržovat plnost pleti a celkově vytváří zdravější, mladistvější vzhled.

Tím, že si ji těsně před prvním použitím sami namícháte, zajistíte její absolutní čerstvost a účinnost.

Mohlo by Vás zajímat

 • 100% čistý vitamin C v prášku je uzavřen v exkluzivním aktivačním víčku, takže zůstane čerstvý a stabilní, a tudíž i maximálně účinný.Třešeň acerola, bohatý zdroj vitaminu C, pochází z největší farmy třešní acerola na světě, která patří společnosti Amway.

 • Klinicky testováno.

 • Obohaceno o exkluzivní složku/složky.

 • Obsahuje dvě účinné technologie - komplex Vita C a směs kyseliny hyaluronové s dvojím účinkem.

Nyní máte jedinečnou možnost objenadnat si Artistry TOP výrobek měsíce se slevou 20%

Cena po slevě jen 1332,- 

( místo obvyklých 1665,-)

Garance spokojenosti zákazníků

! 3 měsíční záruka spokojenosti na vrácení výrobků ! 

v případě nespokojenosti můžete výrobek vrátit a dostanete peníze zpětDoprava po Olomouci a okolí zdrama nebo vyzvednutí na provozovně studia Beavital ( tř. Svobody 31, 77900 Olomouc ) zdarma. Poštovné a balné po ČR 99,-. Platba bankovním převodem. Hotově při převzetí ( pouze Olomouc a okolí a  na provozovně ). Doručení do 7 pracovních dnů. 

Objednejte si Artistry Top výrobek měsíce se slevou 20%

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kompletní nabídku výrobků Artistry si můžete prohlédnout viz odkaz níže

V případě zájmu objednat si jakýkoliv výrobek mě kontaktujte na 608324984 nebo katkavysoudilova@gmail.com