Galvano a fototerapie


Galvanická neboli DC ionizační indukční technologie

Je metoda používaná v nemocnicích a salónech krásy. Vytváří slabé elektrické pole mezi povrchem kůže a zárodečnou vrstvou, čímž dočasně rozbíjí bariéru mezi kožní vrstvou a umožňuje přípravkům péče o pleť proniknout hluboko do kůže. 

Kladná elektroda - vytváří zásaditou reakci s funkcí zklidnění nervů, prokrvení kůže, posilování vlákna tkáně, stahování pórů a redukuje zarudnutí pleti.

Záporná elektroda - vytváří kyselou reakci, stimuluje nervy, podporuje krevní oběh, změkčuje vlákno tkáně a je použitelná pro suchou a stárnoucí kůži.

Fototerapie


Je založena na speciálním druhu LED a je vhodná pro léčení různých kožních chorob jako akné, bělení kůže stárnutím, vhodná pro kožní omlazení i hojení ran po operaci.

Červené LED světlo - proniká do hluboké vrstvy tkáně. Ovlivňuje záněty, léčí a opravuje poranění kůže, posiluje pevnost kůže, zmírňuje  projevy stárnutí. Aktivuje tvorbu kolagenu a redukuje vrásky.

Modré LED světlo - je vhodné pro prevenci a léčbu akné, pomáhá normalizovat produkci mazových žláz, které ucpávají póry. Způsobuje odumření bakterie P.Acne, která může za vytváření červených zánětlivých pupínků na kůži. ( Propionibacterium acnes je anaerobní,a když se tato bakterie ozáří modrý světlem vytvoří nestabilní kyslík. Ten je  pro ni jedovatý, a tak bakterie P.acne ztrácí svoje funkční schopnosti a odumírá. ) 


Kombinace galvano a fototerapie

Ošetření pleti suché se známkami stárnutí - kladná elektroda + červené LED světlo

Ošetření pleti mastné, problematické s rozšířenými póry - záporná elektroda + modré LED světlo

Efekt zklidnění, vypnutí a zvýšení hydratace pleti je viditelný již po prvním ošetření!