Kosmetika Artistry

Řada essentials by ARTISTRY udržuje pleť svěží, čistou a stabilizovanou.

Řada ARTISTRY HYDRA-V je inspirována výzkumem, který získal Nobelovu cenu a představuje vědecký průlom v hydrataci pleti. Obsahuje vodu z norských fjordů, minerální látky z himalájské růžové soli a výtažek z palmy Acai.

Řada ARTISTRY YOUTH XTEND byla vytvořena speciálně za účelem snížení viditelnosti jemných linek a vrásek. Obsahuje výtažek z plodu afrického baobabu, výtažek z myrty obecné a exkluzivní patentovaný Micro-X6 peptid.

Řada ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE přináší výsledky srovnatelné s dermatologickým ošetřením. Obnovující peeling je jemnou alternativou chemického peelingu, vyhlazující sérum okamžitě pleť vyhladí a zredukuje výskyt rozšířených pórů, zpevňující sérum proti vráskám výrazně zvyšuje pevnost pleti a vyhlazuje linky a vrásky.

Řada speciální péče ARTISTRY dokonale doplňuje všechny podkategorie péče o pleť značky ARTISTRY. Obsahuje například odličovač očí a rtů, peelingový krém, hlubokočistící masku s obsahem amazonského jílu.Pracuji s kosmetikou značky ARTISTRY, která nabízí celou řadu vyspělých řešení v oblasti péče o pleť -od přípravků určených ke každodennímu použití až po luxusní přípravky.Tato řešení splňují kosmetické potřeby žen každého věku a typu pleti.ARTISTRY neustále posouvá hranice krásy. Inspiruje nás příroda, a proto se snažíme objevovat nejvytříbenější rostlinné složky.A jelikož účinnost je pro nás vždy na prvním místě, přinášíme Vám prostřednictvím vědecky vyspělých a vysoce účinných přípravků jeden průlomový objev za druhým. ARTISTRY neustále posouvá hranice krásy.

Od našich organických farem Nutrilite až po samý konec světa vybíráme nejúčinější, silné a čisté suroviny z přírody s osvědčenými přínosy pro dosažení fantastických výsledků.

Věděčtí pracovníci ARTISTRY kombinují ty správné ingredience v přesných množstvím s exkluzivníi technologiemi a složeními. Vše na základě klinických důkazů a intenzivního testování bezpečnosti. (Výrobky ARTISTRY nejsou testovány na zvířatech!)


ARTISTRY Přístroj Dermasonic připravuje pleť na aplikaci výrobků péče o plěť pomocí ultrazvukových vibrací o frekvenci 30 000Hz, které bublinkovými tryskami hloubkově čistí póry. Složky výrobků péče o pleť se díky účinné derma iontové galvanické stimulaci a masáži pleti dostávají hluboko pod pokožku, a tak umožňují dosahovat těch nejlepších výsledků. DERMA ION je mechanismus (+) (-) iontového proudu, který stimuluje a masíruje pleť na mikroúrovni pro dosažení ještě lepších účinků proti stárnutí. Funkce GALVANIC pracuje na základě výkonného stejnosměrného proudu. a umožňuje maximální penetraci výrobků péče o pleť.

Kompletní nabídku kosmetiky Artistry si můžete prohlédnout viz odkaz níže.

V případě zájmu objednat si jakýkoliv výrobek mě kontaktujte na 608324984 nebo katkavysoudilova@gmail.com

!Akce 10% sleva z maloobchodní ceny na výrobky Artistry pro zákaznice studia Beavital do 31.3.2021!

Využijte jedinečnou možnost objednat si výrobky kosmetiky Artistry přímo ve studiu Beavital s dopravou po Olomouci a okolí  zdarma či vyzvednutím na provozovně studia Beavital zdarma!

Garance spokojenosti zákazníků

! 3 měsíční záruka spokojenosti na vrácení  výrobků !

Platba bankovním převodem či hotově při převzetí.


Kompletní nabídku výrobků kosmetiky Artistry si můžete prohlédnout viz odkaz níže.

V případě zájmu objednat si jakýkoliv výrobek mě kontaktujte na 608324984 nebo katkavysoudilova@gmail.com 


!Akce 10% sleva z maloobchodní ceny na výrobky Artistry pro zákaznice studia Beavital do 31.3.2021!

Sleva z doporučené maloobchodní ceny Vám bude odečtena po přijetí Vaší objednávky na tel. 608324984  nebo katkavysoudilova@gmail.com a následně potvrzena na Váš email.