Kurzy


Individuální kurz relaxační masáže v Olomouci

( pro jednotlivce nebo pár )

Chcete se naučit masírovat a jste laik či úplný začátečník ? Nemáte příliš rádi skupinové akce s velkým počtem lidí? Pak je pro Vás určený intenzivní individuální kurz relaxační masáže pro  jednotlivce či páry, kdy se Vám po celou dobu bude věnovat zkušená lektorka s 10letou praxí. 


Naučíte se:

- jak si vhodně připravit prostor pro masáž

- výběr vhodných masážních prostředků 

- jaké jsou účinky masáže pro naše tělo

- jaké jsou nejčastější chyby při masírování

- základní masérské hmaty

- praktický nácvik relaxační masáže 

- obdržíte certifikát o absolvování kurzu

 

Kurz je individuální, tzn. že lektorka se bude intenzivně věnovat pouze jednomu páru. Probíhá v útulném a nerušeném prostředí Studia Beavital v Olomouci. Odnesete si i manuál se stručným popisem postupu masáže. S sebou pohodlné oblečení a psací potřeby. Termín si dohodneme podle Vašich časových možností. 

Bližší informace ke kurzu:

1, u kurzu pro jednu osobu se učí tato osoba masírovat na modelu, který si přivede ( nebo který případně po domluvě zajistím ) tento kurz trvá jednorázově 120 min. čili 2 h. intenzivní práce

2, u kurzu pro dvě osoby se učí tyto osoby masírovat jedna na druhé, tudíž model nepotřebují,a protože se při masírování vyměňují, tak tato varianta trvá déle 180min. čili 3h. intenzivní práce

3, účastníci obdrží certifikát 

4, účastníci si mohou ( ale nemusí ) dokoupit následné opakovací lekce v délce 60 min. určené na zopakování a procvičení postupu masáže ( cena 1 opakovací lekce je  400,- pro 1 osobu , která si opět přivede model nebo 600,- pro 2 osoby (tzn. 300,- každá 1 osoba ), které masírují jedna na druhé ). Tyto opakovací lekce si mohou účastníci domluvit ideálně po 1 týdnu ( max. 14ti dnech ), aby měli čas si postup masáže procvičit doma, např. na členech své rodiny, partnerech či kamarádech.

5, účastníci obdrží manuál s popisem postupu masáže


Cena kurzu 1 990,-/ za 1 osobu, kt. se učí masáž na modelu ( délka kurzu 2h.)

                      2 990,-/ za pár, kt. se učí masáž vzájemně na sobě ( délka kurzu 3h. )