On-line rezervační systém pro masáže a kosmetiku v Olomouci


1. Klikněte na níže uvedený odkaz

2. Klikněte na vybranou službu v levé liště a potom do kalendáře na volné pole

3. Vyplňte rezervační formulář

4. Aby byla Vaše rezervace závazná, pošlete příslušnou částku nejpozději do 5 ti pracovních dnů na účet č. 120455017/3030. Obdržíte email s pokyny. Změna či zrušení rezervace je možná nejpozději 24h předem pouze telefonicky na  608324984, a to pouze jedenkrát ( dvakrát a v kratší lhůtě než 24h. pouze z prokázáných zdravotních důvodů )!

5. Pokud jsou termíny v době platnosti Vašeho slevomat voucheru již obsazené, nezoufejte, objednejte se na nejbližší volný termín, který Vám vyhovuje. Avšak Vaši on-line rezervaci musíte učinit ještě v době platnosti voucheru ( tzn. pokud Vám voucher platí do 30.3., tak rezervaci musíte vytvořit nejpozději tento den, jinak voucher bez náhrady propadá ve prospěch slevomatu ). Do rezervačního formuláře nezapomeňte vyplnit kód voucheru!

6. Stálé zákaznice, se kterými mám osobně dohodnutou  slevu na službu, si vyberou v lévé liště úplně dole příslušnou službu např. " kosmetické ošetření s ultrazvukem pro stálé zákaznice". 

7. Barvení obočí, řas a depilace se doplácí hotově ve studiu ( pokud není součástí služby ). Rezervaci on-line provedete pouze pokud chcete tuto službu zakoupit samostatně.Odkaz do rezervačního systému pouze pro masáže, kosmetiku a balíčky pro dámy: